2014

užíváme si procházky a teplé počasí
 
Návštěva Bratislavyebony6.rajce.idnes.cz/Bratislava_-_leden
Poslední víkend v lednu jsem odjela za svými dětmi do Bratislavy, v sobotu mě čekalo vyšetření očí - dopadlo výborně jsem naprosto zdravá a moje dcera Agátka taky...navštívila jsem obchodní dům Eurovea, nakoupila pár drobností, prošla se u Bratislavského hradu a v neděli jsme šli na báječnou procházku..byl to moc krásný víkend.
 
Nová kamarádka Dorinka - ebony6.rajce.idnes.cz/Dorinka
Do naší spřátelené chovatelské stanice se vrátila fenečka Dorinka a já jsem byla moc ráda, že za námi přijela na pár dní, abychom se skamarádily
 
Konečně po dlouhé zimě, kdy naše oblíbené výcvikové centrum nefunguje jsme opět byly v Herolkách..tentokrát jsme se zůčastnily nového kurzu - discovering - který se zabývá pachovými pracemi, přestože jsem vždy vyhledávala na záchranařině jen osoby, bezproblémů jsem se naučila rozpoznat předmět s paniččiným pachem a označit ho. Slídila jsem s radostí a panička byla nadšená, že mi to tak šlo. Obrovskou výhodou této práce je, že se dá provozovat i doma za špatného počasí..
 
Velké setkání štěňátek vrhu A - ebony6.rajce.idnes.cz/Setkani_vrhu_A
V červenci proběhlo u nás doma velké setkání našich dětí a jejich kamarádů..dorazila Arinka z Prahy se svými pánečky a ze Slovenska Henry a Agátka s paničkami a psími parťáky Marwynem, Falcem a Papim :) Prvotní obavy ze zbouraného domu se projevily jako zbytečné..všichni se ohromně bavili. Hračky a pamlsky létaly vzduchem..běhalo se jako o život..všichni si spolu báječně rozuměli a my jsme zase nafotili mnoho fotek..Jako matka jsem velmi hrdá na všechny své děti - jsou vychované, nemají žádné potíže a vždy se k nám rády vrací :)
 
Užíváme si letní měsíce plné koupání - ebony6.rajce.idnes.cz/Prazdninove_koupani/
Plavu jako vydra, aportuju z vody a vždycky se snažím aby všichni okolo mě byli pořádně mokří :)
 
Druhá svatba 
Panička rozhodla, že mě vezme na velký výlet, tentokrát až za havířov..skoro na pomezí s Polskem..tady mi vybrala mého druhého manžela..jmenuje se Cortéz a je to syn mojí kamarádky Milušky..je sice ještě mladý a nikdy neměl fenečku, ale já jsem se mu líbila, tak jsme to dali dohromady :) Na konci prosince jsme na ultrazvuku zjistili, že vše dobře dopadlo a v únoru se můžeme těšit na moje druhé štěňátka.