VRH A - 17.11.2012

Všechna štěňátka z Vrhu A už mají nové domovy.

 

 

Matka:                                                                                      Otec:

Jawa Blus Izomer - Ebony                                                        Lester Black Petrs

prcd-PRA clear, FN clear - by parents                                           prcd-PRA clear, FN clear 

HD A/A                                                                                      HD A/A   

Luxace pately 0/0                                                                      majitelka: Miháliková Slavomíra

              

Oba rodiče jsou geneticky čistí na dědičné choroby očí a ledvin a proto štěňátka z tohoto spojení nemohou těmito chorobami onemocnět. DKK 0/0. Matka luxace pately 0/0 - více v menu dědičné choroby.

Oba mají společnou lásku ke všemu živému, jsou milovníci vody a hraček a naprosto nekonfliktní. U jejich potomků předpokládáme výborné povahy i temperament a neutuchající radost ze života. Štěňátka jsou vhodná i na sport a výstavy a lovecký výcvik, ale také jako milý domácí společník. Všechna mají dlouhé ocásky.

Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou odchována v plném provozu domácnosti, dostatečně socializována a především vymazlená celou rodinou. Máme prozatím pouze jednu fenku a proto štěňátka mají co možná největší pozornost a dostatek podnětů pro správný a zdravý vývoj. Po zkušenosti s tetováním, jsem se rozhodla štěňátka čipovat, přestože je to finančně nákladnější - dle mého pohledu je to však pro štěňátka příjemnější a také budoucí majitelé již mají postaráno i o případné cesty do zahraničí, kde je čip již nutností.

Do nového domova odcházejí nejdříve v osmém týdnu...pravidelně odčervována a naočkována podle harmonogramu od veterináře. Dostanou sebou výbavičku, kupní smlouvu a informace do začátku. Chovatelský servis samozřejmostí.