2013

Hrátky našich štěňátek - 6-7 týden ebony6.rajce.idnes.cz/stenatka_6-7_tydnu
Štěňátka rostou jako z vody a konečně můžou i chvilku běhat venku - tak moc se jim to líbí, že většinu fotek máme rozmazáno, jak rychle běhají :)

Heroltice - Heroparkur 11-14.4.2013 ebony6.rajce.idnes.cz/Heroltice_-_Heroparkur

Absolvovaly jsme heroltickou novinku Heroparkur - alias překážkovou dráhu pro psy...byla jsem nadšená :D Panička se sice trochu bála, přece jen to byla práce i ve výškách, ale nakonec jsem ji přesvědčila, že sebevražedné sklony nemám v povaze a že naprosto přesně vím, kam mám šlapat aniž bych spadla dolů...dokonce jsem zjistila, že mám čtyři nožičky a začala jsem je i používat :) Tentokrát s námi jela i Albínka a moje dcera Arinka, takže to byl skoro kokří slet...my s Albínkou jsme dělaly opičí dráhu a Arinka byla se štěňátky a trénovala přivolání a chůzi na vodítku - byla moc šikovná - všichni jsme na ni byli náležitě hrdí.

Heroltice - workshop fotografujeme psy 3.-5.5.2013 ebony6.rajce.idnes.cz/Heroltice_-_fotovikend

A opět jsem byla u zrodu novinky - fotovíkendu v Herolticích - panička je opravdu amatér, tak jsem se snažila pózovat co nejlépe, abych měla konečně pěkné fotky v albu :D Moc se nám to oběma líbilo, hlavně když jsme spolu ležely v trávě a fotily pejsky v pohybu, kteří běhali agility..pak jsem se taky naučila něco o portrétech - a brzy snad bude i pokračování...

Heroltice - dogdancing 3.-10.8.2013 ebony6.rajce.idnes.cz/Heroltice_-_dogdancing

Tento kurz jsem si náramně užila...poprvé jsem byla v herolticích celý týden a navíc jsem si i hezky zatancovala :) Učila jsem se nové triky, otočky, plazení, couvání a styď se..Byly jsme s kamarádkou Albínkou a tetou Mílou, taky tam byly moje kamarádky bullteriérka Athénka a Rhea..celý týden bylo obrovské vedro, tak jsme se často chodily koupat do řeky.

Závěrečným hřebem týdně bylo taneční vystoupení všech účastníků - video zde...

https://www.youtube.com/watch?v=s5wMguc-pac&feature=youtu.be

  

Návštěva dětí v Bratislavě 6.-7.9.2013 ebony6.rajce.idnes.cz/Bratislava_-_navsteva_deti

Konečně se mi podařilo udělat si výlet za mými dětmi do Bratislavy..Agátka i Henry nám vyrostli do krásy, jsou oba velmi milí..Oba jsem si je zkontrolovala..Henrymu jsem vysvětlila, že se musí chovat slušně..neboť je chlapeček trochu divoký :) ale zase je učenlivý a hodně hravý..snad z toho divočení vyroste, aby jeho paničku a kamaráda Marwyna neklepla pepka. 

Strávily jsme krásné chvíle doma u Agátky a jejího kamaráda Falca...s jejich paničkami si bezva povykládaly a pofotily pár foteček..Děkuju ještě jednou Jackie za pohostinnost a Lindě za fotečky..nejvíce však za to jak se mají naše štěňátka dobře...budeme se těšit na další shledání.

 

Heroltice trickdog 19.-22.9.2013 ebony6.rajce.idnes.cz/Heroltice_-_Trickdog

Tak jsme si zase bezvadně zařádily s naší Arinkou...jely jsme společně na psí triky...schovávala jsem se do kufru, bubnovala na kyblíček, balila se do deky, zavírala šuplíky..no prostě děsná sranda :) docela i vyšlo počasí..tak jsme se pěkně s holkama prošly a pak už jsem jen spala a spala...Nevím co budu dělat až budeme slavit narozeniny našich štěňátek, které se kvapem blíží..asi mě klepne pepka, jak budou všichni řádit.

 

Návštěva Arinky ebony6.rajce.idnes.cz/U_Arinky_-_listopad_2013

První víkend v listopadu se panička vydala do Prahy beze mě - cesta je dost dlouhá a navíc se jela podívat na velkou výstavu psů a to by mě nebavilo celý den se plahočit v přeplněných halách - navštívila, ale naši Arinku a moc mě od ní pozdravovala. Taky dovezla obrovské množství kokin, tak to je budu mít..mňam

Oslava narozenin u Bernyho ebony6.rajce.idnes.cz/U_Bernyho

Protože Berny nemohl přijet na naši plánovanou oslavu narozenin, jela mu panička zavézt dárek k prvním narozeninám. Jeho kamarádce Adélce jsme samosebou také poslali nějakou hračku a pamlsky, aby mu nezáviděla. 

Oslava narozenin u Avinka ebony6.rajce.idnes.cz/U_Avinka_-_narozeniny

Avinek se kvůli nemoci paničky nemohl dostavit na naši narozeninovou párty a tak jsme mu s paničkou také dáreček zavezli. Byla jsem unavená a moc jsem si nechtěla hrát, ale Avinkovi stačila moje panička, hlavně že hladila a pusinkovala..

 

Vánoce ebony6.rajce.idnes.cz/Vanoce_2013

Letošní vánoce byly o mnoho klidnější než ty loňské..to proto, že všechna naše štěňátka si spokojeně žijí se svými pánečky, všichni jsme zdraví a tak jsme si užili Vánoce opravdu jako svátky klidu. A já samozřejmě nejvíc rozbalování dárků - trhání papírů a vynikající večeři :)

Přijeli Agátka a Henry ebony6.rajce.idnes.cz/Navsteva_Agatky_a_Henryho

Je to přesně rok co se budoucí paničky přijely podívat na naše štěňátka, tak jsme to výročí pořádně oslavili nádherným počasím, procházkou a všechny paničky se spolu pěkně nasmály :) Přijeli všichni Agátka, Falco, Henry a Marwyn a bylo veselo.